Ambasadorzy

Ambasadorzy Biegu Souvre

 

Natalia Szwed

Bieganie pokochałam spontanicznie. Przez lata walczyłam z zaburzeniami odżywiania i nic mi nie pomagało. Kiedy miałam dość siebie założyłam stare adidasy i poszłam biegać, od tamtej pory biegam bez przerwy przez pięć lat. Kocham swoją pasje! Zaczęłam lubić siebie, a wszystko zawdzięczam bieganiu. Dużo osób nie rozumie mojej pasji, ludzie nie potrafią zrozumieć tego, że można w życiu wszystko układać pod bieganie i mocne treningi. Od 2 miesięcy zaczęłam biegać z trenerem i uważam, że prawdziwe bieganie zaczęło się dopiero teraz! Sama jednak doszłam to wymarzonych celów: zbicie dwóch godzin na półmaratonie z czasem 1:58 oraz 10 km w 51:26 minut. Teraz pojawiły się nowe cele i o to dba już mój trener. Jednak ja wiem, że człowiek poprzez ciężka prace jest w stanie osiągnąć wiele!

instagram.com/natisz.biegnijmy

 
 

Anna i Maria Wierzbowskie

Ania i Maria Wierzbowskie, siostry z Krakowa. Od najmłodszych lat nasze życie związane było ze sportem. Próbowałyśmy naszych sił w wielu dyscyplinach, finalnie jako największą pasję i drogę na dalsze życie wybrałyśmy wioślarstwo. Ania w 2008 roku otrzymała stypendium sportowe na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Osiągała zarówno świetne wyniki w nauce jak i w sporcie, równocześnie piastując stanowisko kapitana drużyny. W tym czasie Maria zaczynała reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej w kategorii juniorskiej.

Czytaj więcej

instagram.com/sisters_wierzbowskie

 

 

Karolina Brodnicka

Chociaż w czasach liceum nikt by nie przypuszczał (nie lubiłam ćwiczyć i jadłam co wpadło mi w ręce), dzisiaj jestem miłośniczką zdrowej kuchni i aktywnego stylu życia. Od około półtora roku prowadzę autorskiego bloga kulinarnego „jedzenie na miarę”, którego założeniem od początku było promowanie zdrowej kuchni, opartej na prostych przepisach i łatwo dostępnych produktach. Z przyczyn humanitarnych, środowiskowych i zdrowotnych od kilku miesięcy jestem wegetarianką i wiecie co? Nigdy nie czułam się lepiej 🙂

Czytaj więcej

instagram.com/jedzenienamiare

 

 

Paula Plichta

Trenuje gimnastykę sportową, która jest moją pasją od 7 roku życia. I tak już od 18 lat spełniam swoje sportowe marzenia. Kiedyś łączyłam sport z nauką, teraz łącze sport z pracą. Jestem trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie, więc oprócz swoich codziennych treningów dzielę się swoją wiedzą i miłością do sportu ze swoimi podopiecznymi.
Moje największe osiągnięcia sportowe to złoty medal Pucharu Świata w Osijeku zdobyty w konkurencji skoku oraz srebrny medal na równoważni. Jestem pięciokrotną uczestniczką Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy, Europejskich Igrzysk (Baku 2015). Przez całą dotychczasową karierę zdobyłam 49 medali Mistrzostw Polski w kategorii juniorów oraz seniorów.

instagram.com/paulaaplichta