Najszybsi w swojej kategorii

Po raz pierwszy na Biegu Souvre nagrodziliśmy również biegaczy, którzy okazali się najszybsi w swojej kategorii wiekowej.

Dla kobiet w kategoriach: K 20 (15-29 lat), K 30 (30-39 lat), K 40 (40-49 lat), K 50 (50-59 lat), K 60 (60-69 lat), K Plus (powyżej 70 lat).

Dla mężczyzn w kategoriach: M 20 (15-29 lat), M 30 (30-39 lat), M 40 (40-49 lat), M 50 (50-59 lat), M 60 (60-69 lat), M Plus (powyżej 70 lat).

Nagrodziliśmy również najszybszych: Partnerkę i Partnera Souvre na 5km i 10km.

Najszybsi na mecie okazali się:

Klasyfikacja Kobiet 5 km

K20

  1. Klaudia Kazimierska 00:18:22
  2. Anna Nowakowska 00:18:50
  3. Natalia Borakiewicz 00:25:08

K30

  1. Ewa Jagielska 00:17:17
  2. Sylwia Nawrocka 00:21:45
  3. Kamila Jancy 00:22:30

K40

  1. Joanna Grabowska 00:24:37
  2. Sylwia Kolińska 00:25:09
  3. Ewa Czajkowska 00:26:05

K50

  1. Bożena Gawrońska 00:26:31
  2. Magdalena Fengler 00:28:59

K60

  1. Anna Hadowska 00:32:47
  2. Ewa Niesporek 00:33:01

Klasyfikacja Mężczyzn 5 km

M20

  1. Jakub Felczak 00:16:16
  2. Filip Ligocki 00:22:00
  3. Daniel Czyżewski 00:22:17

M30

  1. Maciej Maćkowski 00:17:33
  2. Tomasz Waszczuk 00:17:52
  3. Arkadiusz Olszewski 00:19:54
  4. Adam Beneturski 00:19:54

M40

  1. Robert Ślęzak 00:18:08
  2. Andrzej Matern 00:19:21
  3. Rafał Szukalski 00:20:10

M50

  1. Zbigniew Wysocki 00:21:52
  2. Stanisław Urban 00:23:32
  3. Piotr Smoliński 00:27:14

M60

  1. Ryszard Koprowski 00:25:16
  2. Gerard Pańczyk 00:25:51
  3. Sławomir Wysokiński 00:27:16

Klasyfikacja Kobiet 10 km

K20

  1. Izabela Hańska 00:43:49
  2. Magdalena Tyjas 00:46:33
  3. Joanna Strachanowska 00:49:01

K30

  1. Patrycja Talar 00:37:08
  2. Agnieszka Łukiewicz 00:49:40
  3. Agnieszka Borakiewicz 00:50:26

K40

  1. Honorata Czyżewska 00:50:25
  2. Agnieszka Płuciennik 00:52:55
  3. Aneta Tokarska 00:53:04

K50

  1. Agnieszka Trafas Kanecka 00:56:02
  2. Małgorzata Kubiak 00:58:46

K60

  1. Elżbieta Czerniak 00:53:11

Klasyfikacja Mężczyzn 10 km

M20

  1. Leszek Wołoszczak 00:37:12
  2. Mateusz Baumgart 00:39:19
  3. Wiktor Pniewski 00:44:24

M30

  1. Marcin Zagórny 00:35:37
  2. Piotr Grochowiak 00:39:59
  3. Leszek Kmitta 00:39:59

M40

  1. Rafał Sobieralski 00:38:55
  2. Rafał Barczak 00:41:43
  3. Damian Tokarski 00:44:58

M50

  1. Sławmoir Żurawski 00:45:35
  2. Wojciech Rygiewicz 00:49:32
  3. Marek Jackiewicz 00:50:41

M60

  1. Michał Jaroszewski 00:54:29

M 70+

  1. Henryk Czerniak 48:54
  2. Antoni Sikora 51:35

Nagrodziliśmy również najszybszych partnerów Souvre!

Nagrody dla zwycięzców, którzy stanęli na podium ufundował Sponsor tytularny Souvre Internationale, Grupa Jaworski, Wakacje.pl oraz ForSportPolska.pl