Medal gotowy!

Jest zgrabny, nowoczesny i świetnie będzie pasował do Twojej kolekcji! Prezentujemy Wam medal tegorocznego biegu. Medal, w kolorze antycznego srebra, jest subtelny, a jego głównym elementem jest pędzący biegacz, który wybiega z okręgu medalu. Sylwetka powstała z rozbitych kształtów geometrycznych, które nadają medalowi ponadczasowego stylu. Dodatkową dekoracją są jaskrawe odcienie zieleni i fioletu.

Na blaszce nie zabrakło również daty tegorocznej imprezy, nazwy biegu oraz dużej „trójki”, która mówi o trzeciej odsłonie tego wydarzenia. Hasłem przewodnim Biegu Souvre i Pikniku rodzinnego jest „Droga do celu”. Moment przekroczenia linii mety będzie kropką nad i zmagań, dlatego na medalu pojawił się również napis „Cel Osiągnięty”.

Ten krążek może stanąć obok Twojej kolekcji. Wystarczy, że dziś zarejestrujesz się na bieg wypełniając formularz: … i dokonując opłaty startowej.

3 Bieg Souvre odbędzie się 15. Września 2019 roku. Start imprezy o godzinie 9:00. Dzieci sprawdzą swoich sił na bieżni lekkoatletycznej o godziny 13:30, natomiast pierwsi biegacze przekroczą linię startu o godzinie 15:00. Sprawdź swoich sił w Inowrocławiu i pobiegnij z jednymi z najlepszych sportowców w Polsce.