Bieg dla dzieci

Bieg Souvre to również masa atrakcji dla najmłodszych fanów lekkoatletyki. Juniorzy zmierzą się na dystansie 100, 400 i 800 metrów.

Każdy kto chce, aby jego dziecko wzięło udział w swoim pierwszym kroku na profesjonalnym tartanie powinien pojawić się 15. Września na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

Dzieci, które urodziły się do 2014 roku zmierzą się na dystansie 100 metrów. Starszaki, urodzone 2013-2009 roku, przebiegną całe okrążenie stadionowej bieżni. Najstarsi uczestnicy biegu juniorskiego, czyli roczniki 2010-2014, pobiegną 800 metrów, dwa okrążenia stadionu.

Na wszystkich biegaczy po przekroczeniu linii mety będą czekały pamiątkowe medale, a na najszybszych oklaski na podium i wspaniałe nagrody.

Rejestracja na bieg juniorów będzie odbywała się w dniu wydarzenia. Pierwsze 150 zapisanych uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę specjalnie zaprojektowaną na III Bieg Souvre. Start dzieci rozpocznie się o godzinie 13:30.

Ale!!! Atrakcje na uczestników biegu będą czekały już od wczesnych godzin porannych. O 9:00 na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu będą przygotowane dmuchańce, strefa zabaw z animatorami i konkursami, wystawa samochodów i strefa gastronomiczna ze smacznymi posiłkami.

To również czas gdy rozpocznie się Turniej o Puchar Prezesa Souvre. Wysoki poziom gry pokażą amatorzy piłki nożnej i fani sportowego trybu życiu. Możesz im kibicować pojawiając się 15 września 2019 roku na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

 

Do zobaczenia na starcie!