Który pakiet wybierasz?

Bieg Souvre nadchodzi wielkimi krokami. Rejestracja trwa, aby znaleźć się na liście uczestników wystarczy wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem:

Dla fanów biegu i kolekcjonerów biegowych niespodzianek organizatorzy przygotowali trzy rodzaje pakietów:

Pakiet Standard: numer startowy + chip + pobiegowy posiłek + woda – 25 zł
Pakiet Premium: koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 39 zł
Pakiet VIP Souvre: suplement diety Sprawne Stawy Souvre 60 kapsułek + koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 99 zł

Na wszystkich sportowców po przekroczeniu linii mety będzie czekał pobiegowy, pełnowartościowy, ciepły posiłek. Na trasie oraz po zakończeniu biegu przygotowane zostaną stacje z wodą, gdzie biegacze będą mogli skorzystać z szybkiego napojenia lub zabrania wody ze sobą. Oprócz tego każdy biegacz zostanie wyposażony w numer startowy i chip do ustalenia swojego czasu biegu.

Uczestnicy, którzy wybiorą Pakiet Premium dodatkowo otrzymają koszulkę biegacza z grafiką przygotowaną na tegoroczną edycję biegu. Sponsorzy biegu dołącza do pakietów swoje gadżety marketingowe.

Suplement Sprawne Stawy, który zadba o prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, trafi do biegaczy, którzy zdecydują się na Pakiet Vip Souvre. Ten suplement charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem wyjątkowych składników i wysokim stężeniem tych składników:

Kompleks liofilizowany, natywnego kolagenu rybiego z chrząstki rekina – zbliżony do kolagenu występującego w organizmie człowieka, dlatego jest tak dobrze przyswajany. Kolagen jest najważniejszym białkiem w ludzkim organizmie jest również głównym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada bezpośrednio za kondycję skóry, ścięgien i stawów,

Glukozamina – wspomaga proces naprawczy zachodzący w tkance chrzęstnej oraz bierze udział w tworzeniu związków budujących strukturę chrząstki,

Kwas hialuronowy – wspomaga dyfuzję substancji odżywczych i odżywianie chrząstki oraz zapewnia odpowiednią wytrzymałość,

Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego – pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność. Kwasy w nim zawarte wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Suplement jest bardzo dobrze przyswajalny, a po trzymiesięcznej kuracji przyniesie oczekiwane efekty. Cena katalogowa tego suplementu wynosi 196,90 zł, a w pakiecie Vip Souvre dostajemy go za 99 zł, a dodatkowo bierzemy udział w wydarzeniu i wszystkimi jego atrakcjami.

 

Z biegowymi pozdrowieniami!

Joasia S.