Widzimy się 15. września!

Już jest! Kolejny bieg Souvre! 15. Września spotkamy się by wspólnie stanąć na starcie III edycji biegu Souvre i wziąć udział w atrakcjach przygotowanych w ramach Pikniku rodzinnego.

Wielkie sportowe święto po raz kolejny w Inowrocławiu. Biegacze z całej Polski wezmą udział w wydarzeniu, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez biegowych. W połowie września stadion miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków będzie wypełniony atrakcjami dla uczestników biegu oraz Pikniku rodzinnego. Na najmłodszych i młodzież będzie czekać strefa z dmuchanymi zabawami, fani motoryzacji zobaczą nowinki ze świata czterech kółek, a w sferze beauty, przygotowanej przez Instyut Urody Souvre, każdy będzie mógł skorzystać z fachowych usług i porad kosmetycznych.

Do sportowych zmagań zapraszamy sportowców stawiających pierwsze kroki oraz profesjonalnych biegaczy. Sportowe zmagania na bieżni rozpoczną najmłodsi. Dzieci do 5. Roku życia pobiegną na dystansie 100 metrów, kolejny start, na dystansie 400 metrów, będzie należał do (maksymalnie) 10. Letnich starszaków. Najstarsi uczestnicy w dniu biegu będą mieli 15 lat, a na bieżni przebiegną dwa okrążenia, 800 metrów. Najszybsi otrzymają nagrody rzeczowe, a każdy kto przekroczy linię mety zostanie nagrodzony medalem uczestnictwa w biegu.

Zaraz po tych zmaganiach na linii startu zaczną pojawiać się biegacze, którzy zmierzą się na dystansie 5 i 10 km. O szczegółach tego wydarzenia będziemy informować was wkrótce! Jedno jest pewne 15.09 wspólnie spędzimy w Inowrocławiu podczas Biegu Souvre! Śledźcie nasze Social Media i wchodźcie na stronę internetową biegu by być na bieżąco ?

 

Z biegowymi pozdrowieniami!

Joasia S.