II Bieg Souvre za nami

Ciekawe atrakcje, doskonałe wyniki i świetna zabawa – tego nie brakowało podczas II Biegu Souvre. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować dla Was duże sportowe święto, podczas którego doskonale bawili się juniorzy i nieco starsi fani aktywnego trybu życia.

Od samego rana na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków można było korzystać z wielu atrakcji. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, dla dorosłych przygotowaliśmy strefę SPA gdzie każdy korzystał z masażu, porad oraz brał udział w loterii Instytutu Urody Souvre. To był tylko przedsmak tego co czeka na was kilka kroków dalej, w pierwszym w Polsce Instytucie Urody Souvre, przy ul. Wierzbińskiego 98.

Tuż obok znajdowała się strefa MOTO z pięknymi, luksusowymi samochodami. Wykwalifikowani spece od czterech kółek opowiadali i udzielali cennych wskazówek w zakresie motoryzacji. MK Speed dysponuje szeroką flotą samochodów na potrzeby każdego. Najlepszą ofertę w Inowrocławiu znajdziecie na ich stronie internetowej.

O godzinie 13.30 pierwsi zawodnicy wystartowali w wyścigu na dystansie 100 metrów. Dzieci do 5 roku życia ścigały się o najwyższe miejsce na podium. Kolejny bieg, na dystansie 400 metrów, należał do zawodników w przedziale wiekowym 5-10 lat. Ostatni wystartowali biegacze w kategorii 10-15 lat i mieli do pokonania 800 metrów. Juniorzy byli pierwszymi zawodnikami, którzy stanęli na podium i zdobyli nagrody. Każdy uczestnik II BIEGU Souvre otrzymał pamiątkową koszulkę oraz medal.

To był wyjątkowo słoneczny dzień, przez chwilę można było poczuć się jak na wakacjach. Dzięki gadżetom i informacjom od wakacje.pl wybór kierunku będzie o wiele prostszy. Joanna Stasiak – specjalistka do spraw turystyki – przedstawiła nam ciekawe miejsca na niezapomniane wakacje.

Przyszedł czas na bieg główny tego dnia. Nad rozgrzewką oraz prawidłowym przygotowaniem do biegu czuwała Agata Bednarska z Barbell Squad.

O godzinie 15:00 wystartował pierwszy z dwóch biegów głównych, na dystansie 5 km. Gdy biegacze zniknęli z pola widzenia na linii startu przygotowani byli już zawodnicy, którzy mieli do pokonania 10 km.

Zwycięzcami podczas II Biegu Souvre byli:

Kobiety 5 km

 1. Miejsce – Nataliia Batrak – 00:17:26
 2. Miejsce – Dominika Nowakowska – 00:17:48
 3. Miejsce – Anna Nowakowska – 00:18:51

Kobiety 10 km

 1. Miejsce – Mirosława Szweda – 00:41:35
 2. Miejsce – Katarzyna Kołaczkowa – 00:44:01
 3. Miejsce – Sylwia Nawrocka – 00:44:26

Mężczyźni 5 km

 1. miejsce – Paweł Ochal – 00:15:40
 2. miejsce – Bartosz Kotłowski – 00:15:45
 3. miejsce – Viacheslaw Antoniuk – 00:15:52

Mężczyźni 10 km

 1. miejsce – Kyeva Cosmos Mutuku – 00:31:26
 2. miejsce – Nduva Boniface Wambua – 00:31:35
 3. miejsce – Andrzej Rogiewicz – 00:32:37

 

Na mecie na wszystkich czekały medale, owoce oraz woda naładowana dodatkową mocą od MK Speed ?, ale spokojnie testy antydopingowe przejdziecie bez zarzutów 😉

 

Relacje fotograficzną z biegu możecie zobaczyć w Galerii -> Tutaj!

 

To nie koniec sportowych emocji, jakie dla was mamy. Już w 2019 roku odbędzie się III Bieg Souvre. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie! Piszcie na nasz adres mailowy o tym co byście zmienili, a co się wam podobało!