Niech moc będzie… Ze stawami

Układ kostny jest niezwykle obciążony w czasie intensywnych przygotowań do zawodów. Możemy wspomóc nasze stawy czynnikami zewnętrznymi, dbając np. o odpowiednie obuwie lub stabilizatory. Jednak nic nie wzmocni naszych stawów tak jak działanie wewnątrz organizmu.

Firma Inventia opracowała innowacyjny produkt, który na bazie naturalnych składników dba o zdrowie osób aktywnych oraz narażonych na wyższe zużycie kwasu hialuronowego, który jest składnikiem funkcjonalnym tkanki łącznej zapewniający właściwe przemieszczanie się elementów aparatu ruchowego.

Dlatego SOUVRE NA STAWY jest idealne dla seniorów oraz sportowców. Naturalny skład oraz innowacyjna formuła doskonale współdziałają z organizmem. Suplement diety zawiera cztery składniki wykazujące synergiczne działanie. Innowacyjny kolagen liofilizowany z chrząstką rekina zawiera natywny kolagen rybi w ilości 80 mg (w dziennej porcji).

 Dodatkowo kolagen wzbogacony chrząstką rekina stanowi źródło chondroityny i kolagenu typu II, które występują w chrząstce stawowej. Niezwykle istotną funkcję w chrząstce pełni glukozamina, która występuje w formie siarczanu pochodzenia naturalnego.

Holistyczne działanie suplementu diety jest uzupełnione przez kwas hialuronowy, a także ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, który pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność.

Zarejestruj się na bieg Souvre, który odbędzie się 10.06.2018 roku i wybierz PAKIET VIP by otrzymać wysokiej jakości Suplement Diety w promocyjnej cenie. Przy rejestracji, SOUVRE NA STAWY 60 kaspułek, w cenie 54 zł zamiast 179 zł.