Dyrektorzy w biegu

Na co dzień są wyjątkowo zabiegani, ponieważ w 100% zaangażowali się w projekt Souvre Internationale, w którym rozwijają skrzydła jako profesjonalni marketingowcy. Po prezentacjach, spotkaniach i szkoleniach znajdują jednak czas na pielęgnowanie swoich sportowych pasji.

Dyrektorzy Souvre swoją postawą dają dobry przykład pozostałym członkom ekipy, promując zdrowy styl życia oraz filozofię work-life balance. Równowaga między obowiązkami pracowniczymi a życiem prywatnym to idea, która wspiera wysiłki pracowników firmy Souvre Internationale, aby dzielili czas i energię między sprawy biznesowe a inne, ważne aspekty życia. Koncepcja work-life balance to codzienne wyzwanie dla Partnerów firmy Souvre. Kiedy spędzamy większość wolnego czasu na realizację zajęć związanych z pracą, możemy odnieść wrażenie, jakbyśmy zaniedbywali inne, równe istotne elementy swojego życia, co może być przyczyną permanentnego stresu. Jak temu zapobiec?

Elastyczny model biznesowy

Souvre Internationale pomaga pracownikom w osiągnięciu work-life balance, oferując elastyczne godziny pracy, a także wydarzenia integracyjne organizowane przez firmę, które są doskonałą okazją na wzmocnienie relacji. Przykład idzie z góry, zatem Dyrektorzy Souvre, którzy dążą do równowagi między obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym, kształtują odpowiednie postawy i nawyki w swoim zespole. Dzięki temu Partnerzy Souvre mają poczucie, że po okresie wzmożonej pracy, przyjdzie czas na odpoczynek w gronie najbliższych i pielęgnowanie pasji.

Nawyk i motywacja

Do udziału w I Biegu Souvre zachęca Pan Łukasz Smoliński, Dyrektor Okręgowy Souvre Internationale. – W biznesie, zupełnie tak jak w sporcie, osiągamy cele, jeśli mamy konkretny plan, racjonalnie rozkładamy siły i poświęcamy odpowiednią ilość czasu na właściwe przygotowanie. Motywacja jest impulsem do startu, a nawyk pozwala nam przekroczyć linię mety – przekonuje Dyrektor.

Rozwijamy pasje

Firma Souvre kreuje środowisko pracy, w którym zdrowy tryb życia, pielęgnowanie relacji międzyludzkich i hobby jest niezwykle istotne. Wszystko to kwestia dobrego zaplanowania harmonogramu całego tygodnia. Aby to zrobić, należy poświęć trochę czasu, żeby z wyprzedzeniem określić swoje potrzeby i ustalić priorytety. Każdy dzień należy rozpocząć do zapoznania się z planem i zacząć pozytywnym akcentem. Według ekspertów poranny posiłek rodzinny zmniejsza poziom stresu. Opinie o Souvre sygnalizują, że współpraca z tą firmą pozwala złapać wiatr w żagle na morzu marketingowych wyzwań. To, dokąd dopłyniesz, zależy tylko od Ciebie!