I Bieg Souvre

Jeden bieg poprawi Twój nastrój, wiele – odmieni Twoje życie. Przygotuj się z nami do startu w I Biegu Souvre w Inowrocławiu.  „Zdrowa rywalizacja z Souvre” to hasło przewodnie całego wydarzenia. Jest o co powalczyć – pula nagród wynosi aż 11000 zł, a dla Partnera Souvre Internationale, który zajmie najwyższą lokatę, przewidziano nagrodę specjalną – wycieczkę zagraniczną!

Najlepszy czas, aby zatroszczyć się o zdrowie jest teraz, dlatego wystartuj z nami w I Biegu Souvre, który odbędzie się 15. października 2017 roku w inowrocławskim Parku Solankowym. Uczestnicy pokonają dystans na 5 km lub 10 km. Organizator przygotował również moc biegowych atrakcji dla dzieci.

Recepta na sukces

To wydarzenie adresowane jest do wszystkich – zarówno tych, którzy na co dzień trenują, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. – Stworzymy wyjątkową drużynę, która w pięknych okolicznościach przyrody zamanifestuje, że osoby aktywne fizycznie i dbające o zdrowie mają mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie dzielą się z innymi. To nasza recepta na sukces! – mówi Waldemar Smoliński, Prezes firmy Souvre Internationale.

Zdrowa rywalizacja

Park Solankowy to wizytówka Inowrocławia. Stanowi kompleks kilku sanatoriów, monumentalnej tężni oraz malowniczo położonych terenów rekreacyjnych. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, nadciśnienia tętniczego, alergii i w przypadku ogólnego osłabienia organizmu. Zielone alejki zachęcają do uprawianiu sportu, dlatego pomysłodawcy wydarzenia wybrali właśnie to miejsce na organizację I Biegu Souvre. Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego online.

Pomysłodawca wydarzenia

Wydarzenie odbędzie się z inicjatywy firmy Souvre Internationale, która dystrybuuje między innymi kosmetyki kolagenowe klasy premium oraz suplementy diety. Wyjątkowość tych produktów polega na innowacyjności, rozumianej jako wykorzystanie naturalnych komponentów poprawiających zdrowie i urodę. Wszystko to dzięki specjalnie opracowanej formule produktów zawierających niezwykle cenne białko – Kolagen Naturalny. Organizator przygotuje szereg atrakcji dla uczestników wydarzenia, m.in. profesjonalną oprawę muzyczną, strefę fit, plac zabaw dla dzieci oraz strefę gastronomiczną.